Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Tegoroczni maturzyści mają do dyspozycji wyjątkowe korepetycje. Uczniowie i wszyscy chętni mogą powtórzyć materiał przed telewizorem razem z pasjonatami nauczania. W ramach „Korki.tv” od poniedziałku do piątku, na antenie telewizji Metro emitowane są ogólnodostępne lekcje. Jak wyglądają i czego można się nauczyć?

Anna i Marcin Żołądkiewicze – małżeństwo, któremu izolacja nie jest straszna

W ramach akcji #pogodniTVN Anna i Marcin Żołądkiewiczowie wstawili na swoje media społecznościowe zabawny filmik, który podbił Internet. Podczas gdy Ania opowiadała, jak wspaniała jest kwarantanna, jej mąż Marcin prosił o pomoc. O swojej relacji w czasie koronawirusa opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Anna Roznowska o swojej trasie po Nowym Orleanie

Anna Roznowska to skrzypaczka, która jako jedna z nielicznych artystek na świecie w czasie pandemii wyruszyła w trasę koncertową, by muzyczne popołudnia zapewnić mieszkańcom Nowego Orleanu. Skąd taki pomysł? O tym opowiedziała w rozmowie z prowadzącymi.

Alicja Janosz i jej nowa płyta

Alicja Janosz zajęła się pracą nad utworami dla dzieci, które nie tylko bawią, ale także edukują. Pod koniec marca 2020 r. do sprzedaży trafiła zapowiadana płyta „Alicja Janosz Dzieciom". O tym krążku opowiedziała w programie. Wykonała również jeden z utworów.