Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Pandemia zmieniła nasz sposób spędzania wolnego czasu. Nie możemy wybrać się do kina, na koncert czy piknik. Wiele osób zwróciło się więc w stronę książek. Jak pokazują badania kobiety najbardziej lubią kryminały i literaturę obyczajową, w tym romanse. Dlaczego? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały: psychoterapeutka Katarzyna Kucewicz i autorka powieści romantycznych Katarzyna Grochowska.

Dorota Szelągowska o swoim nowym programie

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem wraz ze swoją ekipą przygotowała niezwykły nowy program. O nim opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Na czym będzie polegał?

Jan Paweł II we wspomnieniach papieża Franciszka

100 lat temu 18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła - przyszły arcybiskup metropolita krakowski i papież Jan Paweł II. Był nie tylko kapłanem i teologiem, ale także poetą i filozofem. Jak wspomina go obecny papież? O tym w rozmowie z Katarzyną Olubińską opowiedział ks. Lauigi Maria Epicoco - autor książki „Święty Jan Paweł II Wielki”.

Piotr Kucharski i jego truskawkowa kuchnia

W swojej domowej kuchni Piotr Kucharski przygotował przepisy z truskawkami w roli głównej. Jak zrobić sałatkę z truskawkami?