Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Jak wygląda dieta wegetariańska dla dzieci? Opowiedzieli o tym rodzice, którzy też są weganami. – To, co przygotowywaliśmy jadła ze smakiem, nie było zmuszania – powiedział w „Dzień Dobry TVN” Denis Suwała. – Dzieci nie chcą jeść warzywa, bo nie widza, że rodzice je jedzą – dodała. – Kiedy nakładamy sobie na talerze warzywa, owoce, strączki nasze dziecko widzi, że nam to smakuje, więc też tego chce spróbować – zaznaczyła Asia Michnicka.

Diety wege. Dobre także dla dzieci?

Czy dieta wegetariańska lub wegańska jest dobra dla dziecka? Rozmawiały o tym psychodietetyk Małgorzata Talaga-Duma oraz mama 4-letniego Ignacego Aneta Kuroń. – Olbrzymie znaczenie ma świadomość rodziców – powiedziała Talaga-Duma. Co może zachęcić dzieci do jedzenia warzyw?

Prognoza pogody

Prezenterka pogody Dorota Gardias wybrała się do warszawskiego ZOO. Jakie zwierzęta odwiedziła?

Twaróg na wiele sposobów

Kucharz Grzegorz Zawierucha zdradził przepisy na to jak przygotować twaróg na wiele sposobów.

Kwiat Jabłoni – co planuje muzyczne rodzeństwo?

Muzycy Kasia Sienkiewicz oraz Jacek Sienkiewicz opowiedzieli o swoich muzycznych planach. – Przymierzamy się powoli do drugiej płyty, mamy już sporo rzeczy gotowych – powiedział Sienkiewicz. – Już połowa piosenek jest nagrana – dodała jego siostra. Artyści wykonali piosenkę „Wzięli zamknęli mi klub”.