Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu. Święto upamiętnia wydarzenia związane z badaniami przestrzeni kosmicznej, a także inspiruje naukowców do dalszych działań. Jak wygląda praca astronauty i co trzeba zrobić, aby nim zostać? O tym opowiedzieli Robert Szaj z Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach oraz Agnieszka Elwertowska - analogowa astronautka.

Janina Szelewska - 96-letnia seniorka, która szyje maseczki dla lekarzy

Kwietniowa Pozytywka trafiła do 96-letniej Janiny Szelewskiej z Milikowic. Widzowie docenili jej bezinteresowną pomoc, czyli szycie maseczek ochronnych dla służb medycznych. - Cieszę się, że tyle osób oddało dla mnie głos - wyjaśniła laureatka. O swojej działalności opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Kim jest Jeż Jeżyk?

Kinga Szafrańska jest pomysłodawczynią i twórczynią pluszowej zabawki Jeż Jeżyk. Jakie ma funkcje? O tym edukacyjnym pluszaku opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Ariana Grande feat. Justin Bieber w utworze „Stuck with U”

Takiego duetu jeszcze nie było. Ariana Grande i Justin Bieber nagrali swój własny teledysk w czasach pandemii. Singiel "Stuck with U" powstał, aby wesprzeć cele charytatywne. Ariana w klipie pochwaliła się także nowym chłopakiem. Jak wygląda klip?