Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

W ogródku nie trzeba stosować sztucznych nawozów i chemicznych środków do chronienia ukochanych roślin przed szkodnikami. Jakie naturalne substancje mogą w tym pomóc? O tym opowiedział ogrodnik Łukasz Skop.

Jakie kosmetyki warto stosować na noc?

Noc to nie tylko czas na regeneracje całego organizmu, ale również skóry. Jakie kosmetyki warto używać na noc? Swoimi poradami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się kosmetolog Karolina Broniś.

Radosław Rzemiński i jego samochodowe meble

Radosław Rzemiński jest twórcą wyjątkowych mebli samochodowych. Skąd wziął się pomysł na ich tworzenie? O swojej nietypowej pasji opowiedział w programie.

Grzegorz Gac o dokumencie „Formuła E - wyścig przyszłości”

Na antenie Eurosport 1 polską premierę miał współprodukowany przez Leonardo DiCaprio film dokumentalny „Formuła E - wyścig przyszłości”. W produkcji twórcy umożliwili widzom zajrzenie za kulisy serii wyścigów bolidów elektrycznych i najszybciej rozwijającego się sportu motorowego na świecie. O branży i dokumencie opowiedział dziennikarz Grzegorz Gac.

Katy Perry i jej teledysk do utworu „Daisies”

W sieci ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Katy Perry. Artystka do piosenki „Daisies” nagrała intymny klip, podczas którego prezentuje swój ciążowy brzuch. Co dokładnie znalazło się w teledysku?