Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Co oznacza, że nastąpił koniec rynku pracownika, a zaczął się rynek pracodawcy? W „Dzień Dobry TVN” rozmawiały o tym ekspert rynku pracy Natalia Bogdano oraz adwokat Eliza Kuna. – Więcej osób będzie się ubiegało o oferty pracy, pracodawcy będą mogli zwiększać swoje wymagania i przebierać w kandydatach – powiedziała Bagdano. Co jeszcze czeka pracowników? Czy będzie mniej benefitów, a więcej wymagań?

Jak wyśpiewać bajkę?

Scenarzystka Kasia Pieterek-Spychała i kompozytor Krzysiek „Brainfreezer” Spychała opowiedzieli o swoim pomyśle śpiewania bajek. Pieterek-Spychała pisze teksty bajek, a jej mąż nagrywa muzykę. – Zaczęło się od tego, żeby nie mieliśmy pomysłu na prezent z okazji chrztu córki mojej siostry – powiedział Spychała.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się na spacer po ogrodach pałacu w Małej Wsi. A jak będzie dziś pogoda?

Majowe skarby natury

Agnieszka Cegielska podzieliła się przepisami na zdrowe dania. Jak zrobić banany smażone z cynamonem?

Polski start-up wspomaga szpitale

Jak aplikacja LESS wspiera środowisko? Opowiedział o tym twórca aplikacji Mateusz Oleksiuk. – W kwietniu rozpoczęliśmy akcję, której celem jest pomoc szpitalom w walce z koronawirusem – powiedział. - Osoby wystawiają przedmioty, swoje ubrania na sprzedaż, a środki ze sprzedaży przeznaczają na szpitale – dodał. Co na aukcji wystawiła modelka Georgina Rodriguez, dziewczyna piłkarza Cristiano Ronaldo? Jak udało się nawiązać z nią współpracę?

Hot 16 Challenge 2

Krystyna Czubówna, Małgorzata Kożuchowska, profesor Jerzy Bralczyk i wiele innych znanych osób zaangażowało się w akcję #HOT16CHALLENGE2. Każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców. Celem jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego.