Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Ostre cięcie

TTV, środa 22:00 Polska TTV

Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – powraca! Panowie nie zwalniają tempa, odwiedzą kolejne 12 salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi salonami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego i Schmidta? Czy Wierzbicki i Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?

Tagi: Ostre cięcie online, rewolucje w salonach fryzjerskich, jak uratować upadający zakład fryzjerski, program o upadających zakładach fryzjerskich, program Schmidta i Wierzbickiego na TTV, Ostre cięcie na playerze, nowy sezon Ostrego cięcia
Produkcja:
Golden Media Polska Sp. z o.o.
Dystrybucja:
TTV
Emisja w TV:
TTV, środa 22:00
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.