Ostre cięcie

sezon 9 odcinek 5

Ostre cięcie 9

Andrzej poddaje się strzyżeniu przez właścicielkę. Czy będzie zadowolony?

Ostre cięcie - Co w odcinku?

Jolanta Leszczyńska to 40-letnia właścicielka salonu fryzjerskiego w Górowie Iławeckim. Od 10 lat szuka odpowiedniego pracownika, który odciążyłby ją w pracy. Bohaterka od dłuższego czasu zmaga się z urazem kręgosłupa. Aktualnie pomaga jej stażystka Natalia Jadecka. Dziewczyna chciałaby już rozpocząć prace na stałe ale póki co współpracuje na tak zwany telefon. Jolancie marzy się wykonywanie usług barberskich w zakładzie. Najpierw jednak ekipa Wierzbicki i Schmidt sprawdzą podstawowe umiejętności fryzjerskie. Czy obie panie zdadzą egzamin pozytywnie?

W tym odcinku gościem specjalnym będzie Kasia Bosacka! Prowadząca programy w TVN Style jak popularny "Wiem, co jem", wielki autorytet w dziedzinie zdrowego odżywiania, zdrowia, urody, medycyny i nauki. Wielokrotnie nagradzana, matka czwórki dzieci. Jest świadoma klientką, która wie czego chce. Czy będzie zadowolona z ułożenia włosów przez Jolę? Wejdź i zobacz!

Ostre cięcie - O programie

Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – powracają!  Panowie nie zwalniają tempa, a fryzjerskie rewolucje odbędą się w kolejnych 12 salonach w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi nowoczesnymi lokalami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Dziewiąty sezon popularnego programu „Ostre cięcie” powraca na ekrany TTV. Każdy odcinek jest poświęcony konkretnemu salonowi i jego problemom. Wierzbicki i Schmidt niczym lekarze uzdrowią każde miejsce, powodując, że lokal nabierze nowoczesnego wyglądu, załoga zostanie gruntownie przeszkolona, a słabe strony przekują na mocne, tak, aby wszyscy nabrali wiary w swoje umiejętności.

Prowadzącym nie zabraknie problemów do rozwiązania zaczynają od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi nowoczesnymi lokalami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego i Schmidta? Czy Wierzbicki i Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?

Kim są prowadzący?

Andrzej Wierzbicki jest pasjonatem fryzjerstwa, stylistą i instruktorem fryzjerskim zarówno w kraju jak i za granicą. Autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody.
Drugim prowadzącym jest Tomasz Schmidt stylista, wizażysta, stylizacja ubioru i wystroju wnętrz. Współpraca obu panów zaowocowała również poza planem popularnego programu „Ostre cięcie”. Otworzyli wspólną pracownię WS Academy Wierzbicki & Schmidt.

Gdzie obejrzę?

Wszystkie odcinki programu „Ostre cięcie” oglądaj online na VOD player.pl