Ostre cięcie

sezon 10 odcinek 1

Ostre cięcie 10

Dziesiątą serię „Ostrego Cięcia” zaczynamy z przytupem! W odcinku otwierającym ten jubileuszowy sezon widzowie poznają Krystiana – ekscentrycznego fryzjera z miejscowości Wysokie Mazowieckie, który pracuje w salonie ze swoją siostrą z Sylwią.

„Ostre cięcie” - streszczenie odcinka

Towarzyszy im też kosmetyczka Magda.
Krystian to postać wielowymiarowa, która ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Nieskromnie twierdzi, że jest najlepszym kolorystą w Wysokiem Mazowieckiem. Jedno jest pewne.  Wszystkie wyobrażenia naszego bohatera o sobie zweryfikują nasi niezawodni mistrzowie – Andrzej i Tomek, osobiście. Nasi mistrzowie odkryją rzeczy, których ani Krystian ani jego siostra Sylwia nie byli wcześniej świadomi. Pod lupą Andrzeja i Tomka znajdzie się nie tylko warsztat Krystiana i to jak zarządza swoim biznesem, ale też to w jaki sposób traktuje swoją siostrę.

Misja ratunkowa wyjdzie też daleko poza salon fryzjerski. Bohaterowie w ramach programu naprawczego odwiedzą stadninę koni. I nie będzie to miła przejażdżka na łonie natury, ale praca u podstaw z jasnym i ważnym dla Krystiana i jego siostry przesłaniem. Na koniec Krystian i jego siostra przejdą test, który będzie wyznacznikiem tego, czy w salonie zaszły zmiany godne rekomendacji Sylwii Bomby, gwiazdy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak wszyscy wiedzą Sylwia to prawdziwa perfekcjonistka, której na piękne oczy nikt nie nabierze. Czy fryzura jaką wykona Krystian sprosta dużym wymaganiom gościa specjalnego?

„Ostre cięcie” - gdzie obejrzeć?

Program „Ostre cięcie” oglądaj online w serwisie VOD player.pl.