Ostre cięcie

sezon 9 odcinek 9

Ostre cięcie 9

W tym odcinku duet Wierzbicki i Schmidt zostali wezwani do pomocy zakładu fryzjerskiego w Nowej Soli. To w tym mieście, zostały wpisane do Księgi rekordów Guinnessa największe na świecie krasnale, ma swój salon Agnieszka.Właścicielka w zawodzie pracuje od 16 roku życia, a w salonie pomagają jej dwie uczennice Natalia i Klaudia. Panuje tutaj miła atmosfera. Jednak właścicielka narzeka na brak klientów.  Gdzie leży problem? Sprawdzą tą Andrzej i Tomasz.

Gośćmi tego odcinka będą siostry Agnieszka i Ewa, znane z programu "Gogglebox. Przed telewizorem." Szykują się na dużą imprezę rodzinną. Czy będą zadowolone ze stylizacji? Sprawdźcie sami!

Ostre cięcie - O programie

Dziewiąty sezon popularnego programu „Ostre cięcie” powraca na ekrany TTV. Każdy odcinek jest poświęcony konkretnemu salonowi i jego problemom. Wierzbicki i Schmidt niczym lekarze uzdrowią każde miejsce, powodując, że lokal nabierze nowoczesnego wyglądu, załoga zostanie gruntownie przeszkolona, a słabe strony przekują na mocne, tak, aby wszyscy nabrali wiary w swoje umiejętności.

Prowadzącym nie zabraknie problemów do rozwiązania zaczynają od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi nowoczesnymi lokalami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego i Schmidta? Czy Wierzbicki i Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?

Kim są prowadzący?

Andrzej Wierzbicki jest pasjonatem fryzjerstwa, stylistą i instruktorem fryzjerskim zarówno w kraju jak i za granicą. Autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody.
Drugim prowadzącym jest Tomasz Schmidt stylista, wizażysta, stylizacja ubioru i wystroju wnętrz. Współpraca obu panów zaowocowała również poza planem popularnego programu „Ostre cięcie”. Otworzyli wspólną pracownię WS Academy Wierzbicki & Schmidt.

Gdzie obejrzę?

Wszystkie odcinki programu „Ostre cięcie” oglądaj online na VOD player.pl