Ostre cięcie

sezon 9 odcinek 3

Ostre cięcie 9

W tym odcinku „Ostrego cięcia” Andrzej i Tomasz jadą ponad 500 kilometrów do salonu „Fryzjer Expres" w Chełmie.

Ostre cięcie  - Co w odcinku?

Właścicielka Teresa Karpiuk, prowadzi swój biznes od 12 lat. Razem z nią współpracują Aneta i Patryk. Jednak chłopak, zajmuje się tylko męskimi stylizacjami. Nazwa salonu wskazuje, że powinno być  szybko tanio i przyjemnie. Czy na pewno będzie przyjemnie? Jaki poziom umiejętności zaprezentuje cała trójka.

Gościem specjalnym tego odcinka będzie Malwina Wędzikowska, znana stylistka, projektantka, ekspertka od wizerunku oraz prowadząca pogramy „Ostatnia szansa" i „Druga Twarz". Czy będzie zadowolona z przeprowadzonej fryzjerskiej rewolucji? Zobaczcie sami!

Ostre cięcie - O programie

Dziewiąty sezon popularnego programu „Ostre cięcie” powraca na ekrany TTV. Każdy odcinek jest poświęcony konkretnemu salonowi i jego problemom. Wierzbicki i Schmidt niczym lekarze uzdrowią każde miejsce, powodując, że lokal nabierze nowoczesnego wyglądu, załoga zostanie gruntownie przeszkolona, a słabe strony przekują na mocne, tak, aby wszyscy nabrali wiary w swoje umiejętności.

Prowadzącym nie zabraknie problemów do rozwiązania zaczynają od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi nowoczesnymi lokalami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego i Schmidta? Czy Wierzbicki i Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?

Kim są prowadzący?

Andrzej Wierzbicki jest pasjonatem fryzjerstwa, stylistą i instruktorem fryzjerskim zarówno w kraju jak i za granicą. Autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody.
Drugim prowadzącym jest Tomasz Schmidt stylista, wizażysta, stylizacja ubioru i wystroju wnętrz. Współpraca obu panów zaowocowała również poza planem popularnego programu „Ostre cięcie”. Otworzyli wspólną pracownię WS Academy Wierzbicki & Schmidt.

Gdzie obejrzę?

Wszystkie odcinki programu „Ostre cięcie” oglądaj online na VOD player.pl