Ostre cięcie

sezon 10 odcinek 3

Ostre cięcie 10

Kruklanki niewielka miejscowość na Warmii i Mazurach i  kolejne miejsce, do którego mistrzowie, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt udają się by dokonać fryzjerskiej rewolucji.

„Ostre cięcie” - streszczenie odcinka

To będzie wyjątkowe spotkanie, ponieważ właścicielką salonu jest pani Stanisława, mająca 46 lat doświadczenia w zawodzie! Salon w Kruklankach prowadzi od 24 lat, i w tym czasie, praktycznie nic w nim nie zmieniła. Śmiało można powiedzieć, że dla Andrzeja i Tomka będzie to spotkanie z historią. Zatrudniona przez nią Agnieszka, również jest fryzjerką z wieloletnim doświadczeniem. I choć szefowa oczekuje od niej rozwojowej inicjatywy, to jej brak powoduje, że salon fryzjerski cienko przędzie.


Tomasz i Andrzej muszą sprawić, żeby obie fryzjerki nauczyły się eksponować to co w każdej z nich najlepsze - pani Stanisława - 50 letnie doświadczenie, Agnieszka - nowoczesne podejście do fryzjerstwa. Czy uda im się to? Jedno jest pewne, żeby mogło się to wydarzyć właścicielka musi w końcu naprawdę zaufać Agnieszce. W tym pomoże zadanie specjalne, i to wcale nie takie zwykłe! W końcu, żeby osiągnąć zamierzony cel, czasem trzeba wymierzyć swoje najcięższe działa, i to dosłownie - pani Stanisława będzie prowadziła czołg ze zawiązanymi oczami, a instruować ją będzie Agnieszka.

„Ostre cięcie” - gdzie obejrzeć?

Program „Ostre cięcie” oglądaj online w serwisie VOD player.pl.