Ostre cięcie

sezon 7 odcinek 9

Ostre cięcie 7

Nic tak nie zmienia kobiety na lepsze jak totalna metamorfoza. To stwierdzenie okazało się kluczem do sukcesu w salonie „Lidia“ w Strzelcach Opolskich. Jego właścicielka reklamowała swoje usługi hasłem „Twoje włosy – nasza pasja”. Duet Wierzbicki &Schmidt w mgnieniu oka zweryfikowali jaka jest prawda.

Pani Lidia i jej salon byli wizytówką usług na poziomie pozostawiającym wiele do życzenia. To rzuciło się w oczy Tomkowi i Andrzejowi zaraz na wejściu. Potem rzuciły im się w oczy jeszcze inne rzeczy. Na przykład wolna amerykanka w farbowaniu na tzw. „rękę”, w dodatku bez rękawiczek, zapasy w doradzaniu klientkom i uniki w strzyżeniu. Wyniki były na tyle niesatysfakcjonujące, że klientki w trakcie zabiegu, rezygnowały z dalszej usługi. Nasi prowadzący musieli wykazać się sporą cierpliwością i pomysłowością, żeby to wszystko zaczęło działać.

Na próbę rekomendacji wystawili Magdę Soszyńską Michno, znaną ze swej otwartości na eksperymenty tancerkę. Gwiazda, w której życiu dzieje się wiele i właśnie otwiera swoją szkołę tańca, bardzo chciała zmienić fryzurę. Jakież było zaskoczenie Tomka i Andrzeja, kiedy okazało się, że pani Lidka wie o Magdzie dużo więcej niż ona sama.