Ostre cięcie

sezon 6 odcinek 7

Ostre cięcie 6

Czy w dzisiejszym odcinku OSTREGO CIĘCIA dojdzie do eksplozji? Jest to wielce prawdopodobne zwłaszcza, że postępy fryzjerek z salonu w Kępnie sprawdzą znane z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” – Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska.

Właścicielka salonu Margaret w Kępnie, Małgorzata, to osoba ambitna, która marzy o tym, by jej salon był miejscem na światowym poziomie, rodem z Paryża. Niestety Kępno to nie Paryż, a poziom usług świadczonych w salonie Margaret pozostawia wiele do życzenia. Klienci pojawiają się rzadko i w większości nie wracają.

Efekt? Właścicielka musi do interesu dokładać. W spełnieniu aspiracji nie pomaga jej zatrudniona w salonie Dominika, która zamiast obsługiwać klientów woli patrzeć w telefon. Krnąbrny charakter Dominiki nie ułatwia wrażliwej Małgorzacie prowadzenia interesu. Za zachowaniem Dominiki kryje się jednak sekret, którym nie chce się podzielić z właścicielką. Czy w końcu się na to zdecyduje? Czy Małgorzata przezwycięży swoje obawy i będzie w stanie rządzić niczym szefowa renomowanego salonu?

Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Już szósty sezon do OSTREGO CIĘCIA zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.