Ostre cięcie

sezon 9 odcinek 7

Ostre cięcie 9

Ty przestałaś kochać fryzjerstwo!

Ostre cięcie - Co w odcinku?

Andrzej i Tomasz jadą do Pasłęka do salonu  "Asia - Aniela". Właścicielka, Aniela Zielińska przyjaźni się ze swoją pracownicą. Ma jednak spory problem bo nie potrafi zwrócić uwagi koleżance po fachu, nawet gdy, uzna, że jest to zasadne. Bohaterka wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim i nie czuje się komfortowo w wytykaniu błędów.  Do tego tylko Aniela potrafi układać włosy. Gdy klientka zastanie w salonie Asię, jest odprawiana z kwitkiem. Czy to koniec problemów tego salonu?

Gościem specjalnym odcinka będzie mistrzyni sztuk walki i wyjątkowa osobowość Joanna Jędrzejczyk. Czy zakład fryzjerski "Asia - Aniela" dostanie rekomendacje? Sprawdźcie sami!

 

Ostre cięcie - O programie

Dziewiąty sezon popularnego programu „Ostre cięcie” powraca na ekrany TTV. Każdy odcinek jest poświęcony konkretnemu salonowi i jego problemom. Wierzbicki i Schmidt niczym lekarze uzdrowią każde miejsce, powodując, że lokal nabierze nowoczesnego wyglądu, załoga zostanie gruntownie przeszkolona, a słabe strony przekują na mocne, tak, aby wszyscy nabrali wiary w swoje umiejętności.

Prowadzącym nie zabraknie problemów do rozwiązania zaczynają od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi nowoczesnymi lokalami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów.

Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego i Schmidta? Czy Wierzbicki i Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?

Ostre cięcie - Kim są prowadzący?

Andrzej Wierzbicki jest pasjonatem fryzjerstwa, stylistą i instruktorem fryzjerskim zarówno w kraju jak i za granicą. Autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody.
Drugim prowadzącym jest Tomasz Schmidt stylista, wizażysta, stylizacja ubioru i wystroju wnętrz. Współpraca obu panów zaowocowała również poza planem popularnego programu „Ostre cięcie”. Otworzyli wspólną pracownię WS Academy Wierzbicki & Schmidt.

Ostre cięcie - Gdzie obejrzę?

Wszystkie odcinki programu „Ostre cięcie” oglądaj online na VOD player.pl