Ostre cięcie

sezon 10 odcinek 7

Ostre cięcie 10

W kolejną podróż duet Wierzbicki i Szmidt wyruszają do Gliwic. Tam spotkają Monikę – fryzjerkę z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi swój salon.

„Ostre cięcie” - streszczenie odcinka

Jej załoga składa się z dwóch uczennic i jednej pracownicy Natalii.  Jak Monika sama twierdzi jest pracoholiczką. Kiedy urodziła swojego syna jej urlop macierzyński nie trwał długo. Założyła chustę, włożyła w nią syna i dalej pracowała. Jak mówi, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko lekkie utrudnienia, a skoro dziecko dało jej taką możliwość, to pracowała razem z nim.

Od swoich uczennic też wymaga wiele. Już teraz choć są w pierwszej klasie, uczą się do egzaminu, który będą miały w trzeciej. Czy takie podejście do pracy przekłada się na jej umiejętności fryzjerskie? To właśnie zbadają Andrzej i Tomasz. W ramach misji ratunkowej gospodarze programu zabiorą Monikę i jej załogę do parku trampolin. Na koniec jak zawsze przyjdzie czas na ostatni, najważniejszy test. Tym razem gościem specjalnym będzie wymagająca, tak samo jak nasza pracoholiczka Monika, Edyta Herbuś.

„Ostre cięcie” - gdzie obejrzeć?

Program „Ostre cięcie” oglądaj online w serwisie VOD player.pl.