Ostre cięcie

sezon 6 odcinek 11

Ostre cięcie 6

Salon „Metamorfoza” w Raciążu to miejsce prowadzone przez dwoje młodych ludzi. Jego właścicielka, Żaneta, to krnąbrna, chaotyczna osoba, która często działa pod wpływem impulsu.

Za pomoc służy jej pewny siebie Patryk, nazywający sam siebie „artystą”. Czy jednak jego umiejętności pozwalają na tak górnolotne określenie? Wyraziste charaktery dwojga fryzjerów postawiły pomiędzy nimi mur, którego nie potrafią w żaden sposób skruszyć. W oczy rzuca się także niewielki asortyment sprawiający, że Żaneta i Patryk chodzą po kosmetyki do zaprzyjaźnionej fryzjerki. Czy w takich warunkach da się profesjonalnie pracować?!

W Raciążu Andrzej Wierzbicki i Tomek Schmidt staną przed niezwykle trudnym zadaniem utemperowania dwojga jeszcze niedojrzałych fryzjerów.

Ostateczny werdykt o przyszłości salonu wyda prowadząca „Dzień Dobry TVN”, Anna Kalczyńska-Maciejowska, której nieokiełznane włosy mogą być wyzwaniem dla każdego fryzjera.

Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Już szósty sezon do OSTREGO CIĘCIA zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.