Ostre cięcie

sezon 10 odcinek 6

Ostre cięcie 10

Mimo że nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek myśleli, że widzieli już wszystko i nic ich nie zaskoczy, to jednak i tym razem niespodzianek nie zabrakło!

„Ostre cięcie” - streszczenie odcinka

Tak też było w Białej Podlaskiej, gdzie duet Wierzbicki i Szmidt ruszyli na ratunek Marzenie i jej salonowi „N&D”. Na co dzień w salonie pracują jeszcze Dawid, syn właścicielki i pracownica Ania. Mimo, że szefowa powinna pewną ręką zarządzać swoim biznesem, to tak się jednak nie dzieje. Kiedy przychodzi do złożenia fryzjerskich propozycji, klientkom, które przychodzą do salonu Marzena gubi się i plącze. Tak samo dzieje się z jej załogą.

Zachowanie fryzjerów z salonu N&D wystawi cierpliwość Andrzeja i Tomasza na wyjątkowo ciężką próbę, którzy odkrywają źródło problemów. Mąż Marzeny zmarł niedawno i fryzjerka została sama z dwóją dzieci i salonem. To sprawia, że w jej salonie panuje nieprawdopodobny chaos. Bohaterka programu rozsypała się tak bardzo, że nie zdołała obsłużyć do końca żadnej z klientek. Weryfikacja umiejętności była więc tu niemożliwa, jednak Andrzej i Tomek postanawiają wdrożyć plan ratunkowy, który ma pomóc Marzenie i jej załodze stanąć na nogi. Czy te wszystkie zdarzenia spowodują, że Marzena się podniesie i na nowo obudzi w sobie pasję do fryzjerstwa? O tym zadecyduje ostatni najważniejszy test w udziałem gościa specjalnego, którym w tym odcinku będzie Marcelina Leszczak.

„Ostre cięcie” - gdzie obejrzeć?

Program „Ostre cięcie” oglądaj online w serwisie VOD player.pl.