Siostry

sezon 3 odcinek 9

Nurses S3

Nadszedł wreszcie dzień ślubu Marleeny i Ilmari, a personel centrum urazowego z podekscytowaniem się do niego przygotowuje. Marleena jednak upada i uderza się w głowę. Zmartwiony Ilmari zmusza ją do wykonania rezonansu magnetycznego na wszelki wypadek. Ilmari dostaje wyniki przed ślubem, z których wynika, że ewidentnie coś jest nie tak.

Siostry - opis fabuły

,,Siostry'' to serial, który opowiada o życiu zawodowym i osobistym czterech koleżanek, które w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami życia na oddziale urazowym.

Siostry - opis serialu

Podobnie jak od dobrych żołnierzy w strefie działań wojennych, od personelu szpitalnego oczekuje się poszanowania łańcucha dowodzenia w sytuacjach, w których na szali ważą się losy życia i śmierci. ,,Siostry'' to serial opowiadający o życiu zawodowym i osobistym czterech koleżanek, które w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami napotykanymi podczas pracy na oddziale urazowym. Z determinacją i siłą realizują wymagające zadania i ratują życia w systemie, który często nie ułatwia im pracy. ,,Siostry" to dramat medyczny, który pokazuje życie w szpitalu, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.

Siostry - gdzie obejrzeć?

Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.