Dziewczyny w wielkim mieście

Opowieść o dwóch kobietach żyjących w mieście, które nigdy nie zasypia. Serial nagrodzony w MTV Awards statuetką Złotego Popcornu.

Dziewczyny w wielkim mieście - opis serialu

Nowy Jork sprawia, że codzienne życie bohaterek staje się niezwykłe. Przyziemne sprawy zmieniają i zwyczajne wydarzenia stają się dziwaczne i niepokojące. W rolach głównych Ilana Glazer, Abbi Jacobson.

Dziewczyny w wielkim mieście - gdzie obejrzeć?

Serial "Dziewczyny w wielkim mieście" obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 10 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 9 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 8 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 7 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 6 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 5 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 4 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 3 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 2 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 2, odcinek 1 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 10 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 9 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 8 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 7 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 6 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 5 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 4 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 3 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 2 Dziewczyny w wielkim mieście, sezon 1, odcinek 1