Zaufaj mi

Uczciwa i sumienna pielęgniarka zostaje zmuszona do całkowitej zmiany życia. Przybiera nową tożsamość i przenosi się do Edynburga. Tam otwiera się przed nią świat, którego do tej pory nie znała.

Zaufaj mi – opis

Cath Hardacre wykonuje swe obowiązki rzetelnie i solidnie. Jest ona wykwalifikowaną pielęgniarką o nieposzlakowanej opinii. Niestety, bohaterka traci pracę. Zostaje oskarżona o donosicielstwo i teraz musi podjąć radykalne środki, żeby zapewnić sobie i swojej córce godne warunki życia. Cath wykrada swojej przyjaciółce tożsamość i przenosi się do Edynburga. Tam zagłębia się w nową osobowość. Zafascynowana życiem, które właśnie rozpoczęła, zdaje sobie sprawę ze stojących przed nią możliwości. Cath ma na wyciągnięcie ręki wszystko, czego tylko zapragnie. Musi jedynie pogrzebać swoje dawne życie. Niestety, demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.

Zaufaj mi – obsada i twórcy

W roli głównej serialu „Zaufaj mi” występuje Jodie Whittaker ("Broadchurch", nowa odtwórczyni postaci Doktora Who). Partnerują jej między innymi: Emun Elliott ("Brud"), Sharon Small („Był sobie chłopiec”) i Blake Harrison („Skandal w angielskim stylu”).

Zaufaj mi – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Zaufaj mi, sezon 2, odcinek 4 Zaufaj mi, sezon 2, odcinek 3 Zaufaj mi, sezon 2, odcinek 2 Zaufaj mi, sezon 2, odcinek 1