Upadek królestwa

Czwarty sezon "Upadku królestwa" znów porywa widzów. Każdy odcinek jest jeszcze bardziej ekscytujący. Nowa obsada, świetne dialogi i ludzkie przemiany - to tylko niektóre z atutów nowej serii.

Upadek królestwa – opis

W sezonie przemianę przejdzie Ealhswith, która jest wdową po Alfredzie. Okaże się, że Edward nie będzie nadawał się na władcę, zwłaszcza wtedy, gdy zostanie zmanipulowany przez swoich doradców. Pojawi się też nowy czarny charakter, a motyw ojców i polityczne zawirowania będą kluczowymi wątkami sezonu. Prawda historyczna razem z ekscytującą fikcją ponownie stworzą fascynującą fabułę, która przykuje do telewizorów nie tylko miłośników faktów z przeszłości.

Upadek królestwa – twórcy i obsada

Brytyjski serial historyczny „Upadek królestwa” jest adaptacją cyklu "Wojny Wikingów" Bernarda Cornwella. W rolę Uthreda wciela się Alexander Dreymon. Oprócz niego w obsadzie znajdują się między innymi Eliza Butterworth, Arnas Fedaravicius oraz Mark Rowley. W czwartym sezonie do obsady dołączyli Stefani Martini, Jamie Blackley oraz Stiorra.

Upadek królestwa - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online na platformie VOD player.pl

Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 7 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 6 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 5 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 4 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 3 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 2 Upadek królestwa, sezon 5, odcinek 1