Trygonometria

Para borykająca się z kłopotami finansowymi decyduje się wynająć pokój nieznajomej. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy kobieta staje się dla nich kimś więcej niż tylko współlokatorką.

Trygonometria - opis

Utalentowana szefowa kuchni Gemma (Thalissa Teixeira) i jej pracujący jako ratownik medyczny chłopak Kieran (Gary Carr), mieszkają razem w zachodnim Londynie tuż nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczę. Para jest w sobie szaleńczo zakochana. Niestety, miłością nie może zapłacić dostawcom ani opłacić czynszu w stolicy Anglii. Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a praca na zmiany sprawia, że nieustannie się mijają. Aby złagodzić trochę presję finansową postanawiają przyjąć do swojego domu współlokatorkę. W ich życiu pojawia Ray (Ariane Labed), była pływaczka synchroniczna światowej klasy, co rozpoczyna historię miłosną, która na zawsze zmienia całą trójkę i ich sposób patrzenia na związki.

Trygonometria - twórcy i obsada

Kameralny serial opowiadający współczesną wielkomiejską historię miłosną. Jego reżyserką jest Athina Rachel Tsan. W głównych rolach występują: Gary Carr (21 mostów), Thalissa Teixeira (Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Ariane Labed (Assassin's Creed).

Trygonometria - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Trygonometria, sezon 1, odcinek 8 Trygonometria, sezon 1, odcinek 7 Trygonometria, sezon 1, odcinek 6 Trygonometria, sezon 1, odcinek 5 Trygonometria, sezon 1, odcinek 4 Trygonometria, sezon 1, odcinek 3 Trygonometria, sezon 1, odcinek 2 Trygonometria, sezon 1, odcinek 1