Prawda o sprawie Harry'ego Queberta

Pasjonująca odcinkowa historia kryminalna oparta na powieści szwedzkiego pisarza Joëla Dickera. Początkujący autor i ikona literatury zostają wplątani w skomplikowaną sprawę kryminalną. Martwa dziewczyna, wiele znaków zapytania. Co tak naprawdę stało się w domu Harry’ego Queberta?

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta – opis

Harry Quebert to światowej sławy pisarz, który zostaje oskarżony o morderstwo młodej kobiety. Marcus Goldman jest młodym autorem, który odniósł już wielki sukces, ale wciąż szuka inspiracji do kolejnej książki. Marcus jest zafascynowany osobą Harry’ego. Postanawia dowiedzieć się nieco więcej o tajemniczej sprawie zabójstwa, w które uwikłany jest Quebert. Wkrótce na jaw wychodzą nowe fakty wpływające na sprawę. Okazuje się ona dużo bardziej skomplikowana i złożona, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Goldman rozpoczyna prywatne śledztwo. Prawda o sprawie Harry’ego Queberta okaże się zdumiewająca i zaskakująca.

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta – obsada i twórcy

Gwiazdą serialu „Prawda o sprawie Harry'ego Queberta” jest Patrick Dempsey, aktor znany z produkcji „Chirurdzy”. Partnerują mu między innymi: Ben Schnetzer („Warcraft: Początek”, „Dumni i wściekli”), Damon Wayans Jr („Udając gliniarzy”, „Happy Endings”), Virginia Madsen („American Gothic”, „Czarownice z East Endu) oraz Ron Perlman („Hellboy”, „Synowie Anarchii”). Serial jest zainspirowany powieścią szwedzkiego pisarza Joëla Dickera. Na fotelu reżysera zasiadł Jean-Jacques Annaud, twórca obrazów takich jak „Siedem lat w Tybecie” i „Walka o ogień”.

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 10 Prawda o sprawie Harry\u02BCego Queberta odc. 10 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 9 Prawda o sprawie Harry\u02BCego Queberta odc. 9 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 8 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 7 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 6 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 5 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 4 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 3 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 2 Prawda o sprawie Harry'ego Quebertasezon 1 odcinek 1