Homeland.

Trzymający w napięciu thriller z niebywale sprawną agentką CIA w roli głównej. Przed Carrie Mathison nie ma rzeczy niemożliwych!

„Homeland” – streszczenie

Carrie Mathison (Claire Danes) jest oficerem operacyjnym CIA. Działa w terenie i podejmuje się najtrudniejszych zadań. Specjalizuje się w wykrywaniu działalności terrorystycznej na Bliskim Wschodzie. Po nieautoryzowanej operacji w Iraku jest na okresie próbnym w agencji. Podczas swojej obecności w Iraku otrzymuje informacje, że amerykański więzień został zwerbowany przez Al-Kaidę. Carrie musi rozstrzygnąć, czy oskarżenia się prawdziwe i uchronić Stany Zjednoczone przed kolejnym atakiem. Utrudnieniem, a może wielką pomocą w jej pracy jest choroba psychiczna. Mathison cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która sprawia, że jest nieprzewidywalna. Z pomocą jej długoletniego mentora, Saula Berensona (Mandy Patinkin), jest gotowa zaryzykować wszystko, co posiada. Nawet własne życie osobiste i zdrowie psychiczne.

„Homeland” – obsada

„Homeland” to amerykański thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej minuty. Twórcami serialu są Alex Gansa i Howard Gordon (producenci i scenarzyści takich hitów jak „24 godziny” czy „Z archiwum X”). W obsadzie znaleźli się, m.in. Claire Danes, Damian Lewis, Mandy Patinkin, Miranda Otto i Elizabeth Marvel.

„Homeland” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Homeland. sezon 6 Ameryka przede wszystkim Homeland. sezon 6 R jak Romeo Homeland. sezon 6 Dom z flagą Homeland. sezon 6 Fałszywa propaganda Homeland. sezon 6 Alternatywna prawda Homeland. sezon 6 Nieuchronne ryzyko Homeland. sezon 6 Powrót Homeland. sezon 6 Ryzyko wojny Homeland. sezon 6 Błysk światła Homeland. sezon 6 Przymierze Homeland. sezon 6 Mężczyzna w suterenie Homeland. sezon 6 Uczciwa gra Homeland. sezon 5 Fałszywy przebłysk Homeland. sezon 5 Nasz człowiek w Damaszku Homeland. sezon 5 Nowa normalność Homeland. sezon 5 Podstęp z Litvinovem Homeland. sezon 5 Wszystko o Allison Homeland. sezon 5 Wilga Homeland. sezon 5 Parabioza Homeland. sezon 5 Lepiej zadzwońmy do Saula Homeland. sezon 5 Co różni tę noc? Homeland. sezon 5 Supermocarstwa Homeland. sezon 5 Tradycja gościnności Homeland. sezon 5 Lęk separacyjny Homeland. sezon 4 Od dawna się na to zanosiło Homeland. sezon 4 Wojna nie kocha Homeland. sezon 4 13 godzin w Islamabadzie Homeland. sezon 4 Dzieje się coś jeszcze Homeland. sezon 4 W pół drogi do sukcesu Homeland. sezon 4 Uwolnienie Homeland. sezon 4 Od A do B i z powrotem Homeland. sezon 4 Był sobie chłopiec Homeland. sezon 4 Kuć żelazo póki gorące Homeland. sezon 4 Nowa misja Homeland. sezon 4 Iglica i kula Homeland. sezon 4 Królowa dronów