Hierro

Candela Montes, niekonwencjonalna sędzina śledcza, zostaje oddelegowana na jedną z Wysp Kanaryjskich. Musi się tam zająć sprawą śmierci młodego chłopaka oraz odkryć tajemnice, które ukrywa podejrzana społeczność mieszkańców.

Hierro - opis serialu
Na wyspie El Hierro, najbardziej odległej z wysp Archipelagu Kanaryjskiego, miało miejsce morderstwo. Aby rozwiązać zagadkę dotyczącą śmierci młodego mężczyzny, który zginął w dniu swojego ślubu, na wyspę zostaje wysłana sędzina śledcza Candela Montes. Kobieta jest doświadczoną sędziną o silnym charakterze, jednak miejsce, w którym przyszło jej przebywać, zupełnie do niej nie pasuje. Candela musi zmierzyć się z małą, zamkniętą społecznością, która nie lubi wpuszczać obcych na teren swojej wyspy. W śledztwie wszystkie poszlaki wskazują na Diaza, ojca panny młodej, który jest podejrzanym lokalnym biznesmenem. Candela robi wszystko, aby znaleźć mordercę, a Diaz za wszelką cenę stara się udowodnić swoją niewinność.
Hierro - gdzie oglądać?
Serial dostępny online na platformie VOD player.pl.

Hierro, sezon 2, odcinek 6 Hierro, sezon 2, odcinek 5 Hierro, sezon 2, odcinek 4 Hierro, sezon 2, odcinek 3 Hierro, sezon 2, odcinek 2 Hierro, sezon 2, odcinek 1