Gwiazda szeryfa

Były detektyw z Londynu Jim Worth (Tim Roth) przeprowadza się z rodziną do małego miasteczka Rocky Mountains. Mężczyzna wierzy, że w nowej pracy zapomni o demonach z przeszłości. Szybko okazuje się jednak, że nie będzie to łatwe. Gang kryminalistów wydaje na jego wyrok śmierci. Dochodzi do próby zabójstwa, w której ginie synek Wortha. Zrozpaczony mężczyzna zaczyna powoli zatracać się w chęci zemsty, a autodestrukcyjne skłonności stopniowo przejmują nad nim kontrolę.

Trzymający w napięciu serial sensacyjny opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które na zawsze zmieniają życie stróża prawa. W jego rolę popisowo wciela się nominowany do Oscara Tim Roth („Rob Roy”). Obok niego występują, m.in.: Christina Hendricks (serial „Mad Men”), Kevin Hanchard (serial „Orphan Black”) i Abigail Lawrie („Trafny wybór”). Twórcą mrocznej produkcji jest wyróżniony BAFTĄ Rowan Joffe („Zanim zasnę”).

Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 10 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 9 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 8 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 7 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 6 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 5 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 4 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 3 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 2 Gwiazda szeryfa sezon 1 odcinek 1