Gösta

Pierwszy szwedzki serial HBO. Słodko-gorzka opowieść o młodym psychologu dziecięcym, który rozpoczyna praktykę zawodową w niewielkim skandynawskim miasteczku.

Gösta – opis

Dwudziestoośmioletni Gösta to pełen życia i werwy psycholog dziecięcy, który opuszcza Sztokholm i przeprowadza się do małego miasteczka. Wynajmuje niewielki domek pośrodku lasu i rozpoczyna własną praktykę. Jego celem jest bycie najlepszym człowiekiem na świecie. Chce pomóc wszystkim potrzebującym. Gösta nie przebiera w środkach. Niektóre jego pomysły są niezwykle kuriozalne, co często pakuje go w problemy. Innym razem trafia w dziesiątkę, diagnozując przypadłości swoich pacjentów. Gösta nie zraża się niepowodzeniami, a jego perypetie mają słodko-gorzki smak.

Gösta – obsada i twórcy

Serial „Gösta" ma w sumie 12 półgodzinnych odcinków. Jego twórcą jest znany szwedzki scenarzysta i reżyser Lukas Moodysson, który odpowiada za scenariusz i reżyserię całości produkcji. W serialu występują: Vilhelm Blomgren ("Midsommar. W biały dzień"), Amy Deasismont, Mattias Silvell, Clara Drake i Regina Lund.

Gösta – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Gösta, sezon 1, odcinek 12 Gösta, sezon 1, odcinek 11 Gösta, sezon 1, odcinek 10 Gösta, sezon 1, odcinek 9 Gösta, sezon 1, odcinek 8 Gösta, sezon 1, odcinek 7 Gösta, sezon 1, odcinek 6 Gösta, sezon 1, odcinek 5 Gösta, sezon 1, odcinek 4 Gösta, sezon 1, odcinek 3 Gösta, sezon 1, odcinek 2 Gösta, sezon 1, odcinek 1