Dom grozy: Miasto Aniołów

Makabryczne morderstwo wstrząsa Los Angeles. Detektyw Tiago Vega i jego partner Lewis Michener zostają uwikłani w tajemniczą intrygę.

Dom grozy: Miasto Aniołów - opis

W Los Angeles nie brakuje napięć społecznych i politycznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę, która odzwierciedla bogatą historię Los Angeles: poczynając od budowy pierwszych autostrad, przez przywiązanie do folkloru meksykańsko-amerykańskiego, niebezpieczne działania szpiegowskie III Rzeszy, po początki radiowej ewangelizacji. Wkrótce Tiago i jego rodzina muszą zmierzyć się z potężnymi siłami, które zaczynają im zagrażać.

Dom grozy: Miasto Aniołów - twórcy i obsada

„Dom grozy: Miasto Aniołów” to kontynuacja serialowej historii Dom grozy („Penny Dreadful”), której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem odtwórcami głównych ról w są m.in. Natalie Dormer („Gra o tron”), Daniel Zovatto („Lady Bird”) oraz Nathan Lane („Współczesna rodzina”), a twórcą produkcji jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan („Aviator”).

Dom grozy: Miasto Aniołów - gdzie oglądać?

Serial dostępny online w serwisie VOD player.

Dom grozy: Miasto Aniołów, sezon 1, odcinek 1