Doll i Em

Hollywoodzka aktorka Em proponuje swojej przyjaciółce, że zatrudni ją jako asystentkę, by ta mogła uniezależnić się finansowo od byłego męża. Jak relacja biznesowa wpłynie na ich przyjaźń?

Doll i Em - opis serialu

Em, aktorka, która zdobyła sławę dzięki roli w hollywoodzkim filmie, dowiaduje się, że w małżeństwie jej przyjaciółki trwa kryzys i proponuje Doll, żeby zatrzymała się u niej w Los Angeles i została jej prywatną asystentką, by uniezależnić się finansowo i emocjonalnie od byłego męża. Najważniejsza jest łącząca je przyjaźń, a dopiero potem praca. Tak przynajmniej wygląda wstępny plan. Niedługo po przyjeździe Doll granice zaczynają się zacierać i obie kobiety zaczynają zastanawiać się, jakie pobudki kierują jej przyjaciółką. Czy Doll okazuje Em wsparcie, bo jest jej dobrą przyjaciółką, a może robi to dlatego, że należy to do jej obowiązków. Przyjaciółki coraz bardziej oddalają się od siebie.

Doll i Em - obsada i twórcy

Pomysłodawczynią serialu komediowego jest Emily Mortimer, która występuje w nim w jednej z głównych ról. Jej serialową partnerką jest jej przyjaciółka Dolly Wells. W epizodycznych rolach pojawiły się także Chloë Sevigny, Evan Rachel Wood i Olivia Wilde.

Doll i Em - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest na platformie VOD player.pl

Doll i Em, sezon 2, odcinek 6 Doll i Em, sezon 2, odcinek 5 Doll i Em, sezon 2, odcinek 4 Doll i Em, sezon 2, odcinek 3 Doll i Em, sezon 2, odcinek 2 Doll i Em, sezon 2, odcinek 1 Doll i Em, sezon 1, odcinek 6 Doll i Em, sezon 1, odcinek 5 Doll i Em, sezon 1, odcinek 4 Doll i Em, sezon 1, odcinek 3 Doll i Em, sezon 1, odcinek 2 Doll i Em, sezon 1, odcinek 1