Cztery wesela i pogrzeb

Serial komediowy nawiązujący do hitu filmowego z lat 90, w którym czworo przyjaciół spotyka się po kilku latach na weselu w Londynie. Po niespodziewanej wolcie przed ołtarzem, życie wszystkich bohaterów zmienia się diametralnie.

Cztery wesela i pogrzeb - opis

Maya (Nathalie Emmanuel) jest młodą dyrektorką ds. komunikacji pracującą na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, zostawia więc za sobą swoje życie zawodowe i osobiste i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie, nie zabraknie w nim tytułowych czterech wesel i.... pogrzebu.

Cztery wesela i pogrzeb - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 10 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 9 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 8 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 7 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 6 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 5 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 4 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 3 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 2 Cztery wesela i pogrzeb, sezon 1, odcinek 1