Betty

Serial o grupie skejterek poszukujących swojego miejsca w środowisku zdominowanym przez mężczyzn.

Betty - opis

Bohaterkami serialu jest grupa pochodzących z bardzo różnych środowisk młodych dziewczyn z Nowego Jorku, których życiową pasją jest, zdominowany przez mężczyzn, skateboarding. Przemądrzała, ale bardzo lojalna Janay (Dede Lovelace) ma silną osobowość i jest uparta, co pomaga jej w życiu, ale często jest też źródłem problemów. Honeybear (Moonbear) jest na pozór spokojna, ale dusi w sobie emocje. Jej arogancja to pancerz, który skrywa jej emocjonalny niepokój. Kirt (Nina Moran) ma wielkie wojownicze serce, jest obdarzona niezwykłym poczuciem humoru, z czego nie zdaje sobie sprawy, bo niewiele ją to obchodzi. Indigo (Ajani Russell) to dziewczyna z zamożnej rodziny, która rzuciła naukę w liceum plastycznym i potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. Z paczką jest luźno związana Camille (Rachelle Vinberg), bardzo skryta w sobie, spostrzegawcza, inteligentna i nieporadna towarzysko dziewczyna. Za wszelką cenę chciałaby dołączyć do załogi ze skateparku i stara się, żeby zaakceptowały ją pozostałe dziewczyny.

Betty - twórcy i obsada

Serial Betty został wyreżyserowany przez Crystal Moselle. W głównych rolach w występują Dede Lovelace, Moonbear, Nina Moran, Ajani Russell i Rachelle Vinberg znane z filmowego pierwowzoru – produkcji Skejterka („Skate Kitchen”). W pozostałych rolach zagrają: Reza Nader jako Farouk, Edmund Donovan jako Bambi, Caleb Eberhardt jako Donald, Katerina Tannenbaum jako Ash, Jules Lorenzo jako Yvette i Brenn Lorenzo jako Celia.

Betty - gdzie oglądać?

Serial dostępny online na platformie VOD player.pl.

Betty, sezon 2, odcinek 6 Betty, sezon 2, odcinek 5 Betty, sezon 2, odcinek 4 Betty, sezon 2, odcinek 3 Betty, sezon 2, odcinek 2 Betty, sezon 2, odcinek 1