Zagubieni

Czas na przygodę pełną akcji! „Zagubieni” to amerykański serial obsypany najważniejszymi nagrodami dla produkcji telewizyjnych, w tym m.in. BAFTA, Emmy i Złoty Glob. Opowiada o losach pasażerów samolotu linii Oceanic Airlines, który rozbił się gdzieś na wyspie na południowym Pacyfiku. I tak zamiast do Los Angeles, podróżnicy trafili na rajską wyspę.

Teraz 48 nieznajomych sobie osób, będzie musiało wspólnie walczyć o przetrwanie w miejscu o okrutnej pogodzie, mrocznych sekretach oraz przerażających stworzeniach kryjących się w dżungli. Wszyscy są sobie obcy, nawet ci związani krwią, a ich przeszłość - moralność, religia, poglądy i postawy - stanowi zagrożenie dla możliwości przetrwania. Jednak dzięki spokojnemu przewodnictwu i trzeźwemu myśleniu Jack’a i zrównoważonej Kate, grupa ma nadzieję na przetrwanie i ratunek.

W każdym odcinku oprócz losów rozbitków, przedstawione zostanie życie pasażerów sprzed feralnego lotu. Czy rozbitkowie sprostają przeciwnościom losu i trafią do domu? Jak poradzą sobie na bezludnej wyspie i jakie niebezpieczeństwa na nich czekają? Zobacz już teraz!

Emisja w TV:
TVN7, poniedziałek-piątek, 15:55
Dystrybucja:
Disney
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
Evangeline Lilly, lost pierwszy sezon, zagubieni pierwszy sezon, zagubieni wszystkie odcinki, Matthew Fox, Josh Holloway, Jorge Garcia, Terry O'Quinn, Daniel Dae Kim, Yunjin Kim, lost cały sezon, lost wszystkie odcinki, zagubieni za darmo, lost za darmo
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Zagubieni”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty