Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że tematy rolnicze cieszą się niemałą popularnością w internecie, a agro showbiznes ma wielu fanów. Wielu młodych rolników zamieszcza na mediach społecznościowych filmy, gdzie pokazują pracę na polu i szaleństwa za kółkiem traktora. Kierują się przy tym przesłaniem, by pokazać, w jaki sposób produkowane są surowce, a życie na wsi nie jest gorsze, od tego w mieście.

Ekrany telefonów wciągają nasze dzieci

W dzisiejszych czasach telefony są nieodłączną częścią naszego życia. Nawet najmłodsi korzystają z nich po kilka godzin dziennie, oglądając bajki czy grając w gry. O tym jak wpływa to na ich rozwój i relacje z rodzicami mówili w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Gola oraz Łukasz Wojtasik. Czy ekrany mogą uzależniać?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się dziś do Wyszkowa na grzybobranie. Prezenter przedstawił również prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Choroby widoczne na stopach

Refleksologia to zaliczana do medycyny alternatywnej metoda leczenia schorzeń, poprzez uciskanie odpowiednich miejsc na ciele. W programie Mira Tarczyńska wyjaśniła, w jaki sposób nacisk wyznaczonego miejsca na stopie, może wpłynąć na poszczególne ograny.