Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Jo Nesbø to norweski autor powieści kryminalnych. Właśnie wydał nową powieść „Królestwo”. Jak spędził czas izolacji podczas pandemii koronawirusa? Co czuje, gdy widzi, że ktoś czyta jego książkę? – Czuję wtedy pewien rodzaj wstydu – powiedział. – Kiedy piszesz, to przelewasz na papier swoją osobowość, emocje – dodał. O czym jest jego nowa powieść?

Urodzinowy tort „Dzień Dobry TVN”

Kucharz Andrzej Polan zdradził przepis na tort. Jakich składników użył? Jak wyglądał urodzinowy tort z okazji 15-lecia „Dzień Dobry TVN”?

Pogoda na dziś

Diana Kautz opowiedziała o dzisiejszej prognozie pogody.

Teatry czekają na widzów

Andrzej Seweryn zaprosił kamerę „Dzień Dobry TVN” za kulisy Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana. Natomiast aktorzy Teatru Narodowego i Teatru Kwadrat opowiedzieli o powrocie na scenę. – Nie grałem w teatrze od marca, to bardzo miły powrót – powiedział Kamil Kula. - Problemem jest przyszłość, która zależy od wirusa, od naszego zachowania, a przede wszystkim od widza – zaznaczył Seweryn.

Aktorzy wracają na scenę

Aktorki Beata Ścibakówna, Anna Cieślak i Olga Kalicka opowiedziały o powrocie na scenę po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Jakie wymogi sanitarne muszą być spełnione? Czy będą się pojawiały nowe spektakle?

Viki Gabor w piosence „Getaway”

Na scenie programu wystąpiła Viki Gabor. Piosenkarka wykonała piosenkę „Getaway”.