Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Piotr Trojan to odtwórca roli Tomka Komendy w filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. – Poprosiłem o spotkanie z Tomkiem – powiedział aktor. – To było bardzo wzruszające spotkanie – zdradził. – Z przyjemnością patrzę jak pojawia się ktoś, kto jest interesujący, myślący – powiedział o Trojanie Jan Frycz, odtwórca roli „Starego”. – Zaimponował mi – dodał. Aktorka Agata Kulesza opowiedziała o swojej roli Teresy Klemańskiej. Co jest największym przesłaniem tego filmu?

Co nowego w świecie gwiazd?

Dziennikarka Sandra Hajduk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Jaką niespodziankę po premierze produkcji miał Tomasz Komenda dla swojej narzeczonej? A jak wyglądała sesja ciążowa Uli Chincz?

Psy szwajcarskie łączą ludzi

Do Warszawy przyjechali właściciele psów szwajcarskich ze swoimi pupilami. – Psy szwajcarskie to siedem ras psów – powiedziała dr Katarzyna Fiszdon, Instytut Nauk o Zwierzętach SGGW. – Te psy dają dużo ciepła, miłości – dodała Teresa Dejk, członek ZKwP, przewodnicząca Klubu psów szwajcarskich.

Bieganie i rower z psem

Behwiorysta Radosław Ekwiński wyjaśnił, jaki pies może nam towarzyszyć podczas biegania, jazdy rowerem czy jazdy na rolkach. Jak bezpiecznie uprawiać sport z psem? A jak zadbać o łapy psa po biegu?

Dzień dobry w Supraślu

Piotr Wojtasik odwiedził Supraśl. Z kim tam się spotkał?