Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Wychowanie dzieci to nie lada wyzwanie, a z trudami rodzicielstwa nie borykają się tylko matki, ale również ojcowie. Niestety nie ma poradnika, który podpowiedziałby, jak zrobić to najlepiej. Jednak niedawno ukazała się publikacja „Tata nie ma siły”, autorstwa Błażeja Staryszaka i Krzysztofa Wiśniewskiego, który postanowili z humorem opowiedzieć o swoich sukcesach i porażkach związanych z tematem ojcostwa.

Pani Benia zaprasza do tańca

Kilka dni temu w internecie pojawił się film, na którym ciężarne kobiety tańczą ze swoimi położnymi. Dziś w programie rozmawialiśmy z Panią Bernadetą Zielską, pomysłodawczynią tego nagrania.

Pasja do chleba

Monika Walecka jest właścicielką Warszawskiej piekarni. W dzisiejszym programie opowiedziała o swojej pasji do chleba oraz o wielu latach praktyk, odbytych w jednym z ikonicznych miejsc, jakim jest amerykańskie Tartine znajdujące się w San Francisco. Jak udało jej się tam dostać?

Kukurydza w kuchni

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Szymon Czerwiński zdradził kilka swoich sposobów na wykorzystanie kukurydzy w kuchni. Jak przygotować kolby pieczone z boczkiem i balzylią?