Zespół Williamsa to rzadki, genetycznie uwarunkowany zespół wad wrodzonych. Pacjenci cierpiący na chorobę mają charakterystyczną dysmorfię twarzy, określaną jako twarz „elfa”. Witold i Agnieszka Adamczakowie opowiedzieli historię swojej córki Amelii, która urodziła się z zespołem Williamsa. O samej chorobie w „Dzień Dobry TVN” opowiedział również Patryk Siatkowski ze Stowarzyszenia Zespołu Williamsa.
Bartek Jędrzejak wybrał się do Krasiczyna, by zwiedzić tamtejszy zamek. Przy okazji przedstawił prognozę pogody na nadchodzące dni.
Klara Kowalczyk uprawia skoki synchroniczne, skoki do wody z trampoliny, a co najważniejsze bierze udział w zawodach kartingowych. Ma zaledwie 9 lat. Wraz ze swoim tatą Krzysztofem o sportowych pasjach opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.