Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Marian Łącz zapisał się zarówno w historii sportu, jak i kinematografii oraz teatru. Pojawiał się w filmach, grał w klubie Polonia Warszawa i reprezentacji Polski w piłce nożnej. W sierpniu wypadła 36. rocznica jego śmierci. Jak wspominają go córka Laura Łącz, Bohdan Łazuka, Jan Englert i dr Robert Gawkowski? O tej niezwykłej postaci opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Jak nie ulegać presji kupowania modnych rzeczy?

Wiele kobiet ulega potrzebie kupowania nowej stylizacji na każdą kolejną okazję. Stres z tym związany nie jest jednak potrzebny, gdy w naszej szafie znajduje się kilka pięknych sukienek. Zaprezentowanie się w tej samej kreacji to przecież nic wstydliwego. O zjawisku kupowania rzeczy „na pokaz” opowiedziały: stylistka Marta Pożarlik oraz aktywistka ekologiczna Areta Szpura.

Natalia Szymaniec z duetu Szparagi o swojej metamorfozie

Natalia Szymaniec jest współautorką popularnego kanału w serwisie YouTube. Przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę – schudła 35 kilogramów. O tym osiągnięciu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Dlaczego podjęła decyzje o zmianie swojego stylu życia?

Sandra Hajduk i plotki z życia gwiazd

W studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk podzieliła się najnowszymi informacjami z życia gwiazd. Opowiedziała między innymi o ślubie Cher i wspomnieniach żony Robina Williamsa dotyczących ich wspólnego życia.