Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Bartosz Warwas to pasjonat sztuki bonsai. – Sztuka bonsai polega na miniaturyzacji drzew, bądź krzewów w taki sposób, aby przypominały stare, wielkie drzewa rosnące w naturze – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. – Na co dzień pracuję w aptece, a bonsai jest moją pasją, która staje się moim drugim zawodem – dodał. – Jego pokój wyglądał jak mała dżungla – powiedział Karol Warwas, tata Bartka.

Własne bonsai krok po kroku

W studiu programu Bartosz Warwas powiedział, jakie drzewka nadają się na bonsai. Pokazał też, jak prawidłowo przycinać gałązki.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wyjaśniła, jaka będzie dziś pogoda. Jaką miejscowość odwiedził?

Wieloletnie poszukiwania zaginionej Moniki

W roku 1994 zaginęła roczna dziewczynka, której szukała cała Polska. Po latach zgłasza się Amerykanka, która uważa, że jest poszukiwaną Moniką Bielawską. Jednak testy DNA wykazały, że to nie ona jest dziewczynką, która zaginęła w Polsce. Natalia Brand zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osób. – Najprawdopodobniej Monika została uprowadzona przez swojego ojca oraz prawdopodobnie została sprzedana – powiedziała Brand. – Jedyną osoba, która wie, co się stało jest ojciec Moniki – dodała. Jak dziś szuka się zaginionych osób?