Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym studio „Dzień Dobry TVN” gościliśmy popularną na całym świecie wokalistkę Katie Melua, która niedawno wydała swój ósmy krążek. W rozmowie z prowadzącymi opowiedziała, jakie brzmienia usłyszymy na tej płycie.

Dania z azjatyckim twistem

W dzisiejszej kuchni programu Matteo Brunetti zdradzał przepisy na dania z kuchni azjatyckiej. Do jakich potraw możemy dodać sos sojowy?

Wielki powrót serialu „Usta Usta”

Po dziesięciu latach na ekrany wraca jeden z popularniejszych seriali „Usta Usta”. Czego możemy się spodziewać w czwartym sezonie? To w dzisiejszym programie zdradziły aktorki: Magdalena Popławska oraz Olga Rayska i Aniela Płudowska.

Rozgrzewka przed jazdą na rowerze

Diana Kautz doradziła dziś, jak przygotować się do jazdy na rowerze i zaproponowała proste ćwiczenia na rozgrzewkę. Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody.

Anna Jurksztowicz – 35 lat na scenie

Anna Jurksztowisz obchodzi w tym roku jubileusz 35lecia twórczości artystycznej. Jak to się wszystko zaczęło? O swoim życiu i dokonaniach opowiedziała w dzisiejszym programie, a także na scenie „Dzień Dobry TVN” wykonała utwór „Jestem jaka jestem”.