Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Krzysztof Gajewski to rekordzista w pływaniu 48-godzinnym. - Kryzys zaczął się po 24 godzinach płynięcia – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. Jakie problemy napotkał? – W wodzie zawsze podobało mi się uczucie wolności – dodał. – To człowiek musi się dopasować do tego żywiołu – zaznaczył. Kiedy pojawiła się u niego pasja do pływania? W studiu programu był gościem razem z żoną Agnieszką Gajewską.

Pogoda na dziś

Diana Kautz opowiadała o prognozie pogody z Krakowa.

Elizabeth Debicki o polskich korzeniach i polskim duchu

Elizabeth Debicki znana jest z filmów takich, jak: „Wielki Gatsby” czy „Kryptonim U.N.C.L.E.”. Niedługo będzie można ją oglądać w serialu „The Crown”, gdzie wcieliła się w rolę księżnej Diany. W rozmowie z dziennikarką Anną Wendzikowską opowiedziała o swoim najnowszym filmie „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana. Debicki powiedziała też o swoich polskich korzeniach. Czy mówi po polsku? Czy ma polskie cechy charakteru? – Cała moja polska rodzina, zwłaszcza kobiety są silne – zdradziła. – Dobrze sobie ze wszystkim radzą, potrafią budować ognisko domowe i są bardzo kreatywne – dodała.

Z „Big Brothera” do brazylijskiej telenoweli

Grzegorz Mielec to uczestnik 1. edycji programu „Big Brother”, który trafił do brazylijskiej telenoweli. Jak tam się znalazł? Dlaczego wybrał akurat Brazylię?