Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Joanna Koroniewska to kobieta rakieta, którą zatrzymać można tylko w locie. Tego zadania postanowiła podjąć się Basia Pasek, która odwiedziła aktorkę w warszawskim Teatrze Komedia, gdzie Asia gra jedną z głównych ról w spektaklu „W łóżku z rabusiem”. Jak czuje się po powrocie na scenę?

Barbara Pasek i informacje z życia gwiazd

W studiu Dzień Dobry TVN” Barbara Pasek zdradziła najnowsze newsy z życia gwiazd. Opowiedziała o nowej pasji Edyty Górniak i zaręczynach Jakoba Kosela. Jak wygląda narzeczona Krzysztofa Zalewskiego?

Płacenie za pomocą spojrzenia. Jak działa?

Jedna z wrocławskich piekarni wprowadziła nietypowy system płatniczy. W przypadku, gdy zapomnimy zabrać ze sobą portfela, telefonu lub karty, za świeże pieczywo i pachnącą kawę zapłacimy za pomocą spojrzenia. Jak to możliwe i czy jest to bezpieczne? O systemie opowiedział jego twórca Krystian Kulczycki.

Jak koronawirus wpłynął na ekonomię?

Pandemia koronawirusa mocno namieszała w każdej sferze naszego życia, w tym również ekonomicznej. Oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych zmniejszają się i często też nakładane są większe marże za usługi oferowane przez banki. Czy przez to warto jeszcze trzymać tam pieniądze, czy może lepiej postawić na konkretne inwestycje? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział ekonomista Marek Zuber.