Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Ania Markowska przez wiele lat walczyła z chorobą. W 7 sezonie programu „Top Model” podbiła serca jurorów i widzów. Jak obecnie wygląda jej życie? Za co kocha boks, a za co jogę? Z modelką spotkała się Sandra Hajduk.

Co nowego w świecie gwiazd?

W studiu programu Sandra Hajduk zdradziła najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedziała między innymi o ciążach sióstr Mancewicz, metamorfozie Tomasza Sekielskiego i ciężkiej sytuacji Kanye Westa.

Jak z białej miski stworzyć arbuzowe arcydzieło?

Magda Borowiak-Wróblewska po raz kolejny pokazała, jak ze zwykłego przedmiotu zrobić coś zjawiskowego. Białą miskę postanowiła zamienić w arbuza. – Najlepszą inspiracją jest natura – wyznała. Jakie farby są potrzebne do takiego projektu?

Beata Kartowicz i jej przepisy na kluski lane i kładzione

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Beata Kartowicz podzieliła się swoimi przepisami na klasyczne kluski lane i kładzione. Jak takie kluski ugotować i jaką konsystencje powinno mieć ciasto?

Jak wygląda praca na luksusowym jachcie?

Agata Kurbiel jest stewardessą na luksusowych jachtach. Jak wygląda jej praca? Czy zdarzyło jej się spełniać zaskakujące prośby milionerów? Na te pytania odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.