Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Ricardo Ixcoy to niezwykły nauczyciel, który w związku z zamknięciem szkół w Gwatemali postanowił znaleźć sposób, by móc wciąż uczyć swoich podopiecznych. Wpadł na pomysł, by przebudować rower trójkołowy i prowadzić lekcje przed domem uczniów, którzy nie mają dostępu do komputera. – Uważam, że to duża odpowiedzialność uczyć dzieci – mówił. Czy takie zajęcia spodobały się uczniom?

Mistrzostwa Polski skuterów wodnych

Diana Kautz wybrała się dziś wraz z kamerą „Dzień Dobry TVN” do Rybnika, gdzie odbywają się Mistrzostwa Polski skuterów wodnych. Prezenterka przedstawiła również weekendową prognozę pogody.

Kino dobre na wszystko

W ten weekend ruszyła kampania społeczna „Kino to emocje”, której celem zachęcenie ludzi do chodzenia na seanse filmowe, by zwiększyć frekwencję. Od czasu pandemii koronawirusa kina zamknięte były przez trzy miesiące, co w znaczący sposób odbiło się na budżecie wielu miejsc. Na ten temat w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” rozmawiali Radosław Śmigulski oraz Tomasz Ciachorowski. Co znajdziemy w obecnym repertuarze?

Pomysły na aronię

W dzisiejszej kuchni programu Mikołaj Rey pokazał w jaki sposób można wykorzystać owoce aronii w daniach. Jak przygotować konfiturę aroniową.