Dzień Dobry TVN

sezon 23

Dzień Dobry TVN

Aleksandra Woźniak-Mieszewska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swojej roli matki. Jej córki są popularne w mediach społecznościowych. Mają po siedemdziesiąt tysięcy obserwujących. Jaką Woźniak-Mieszewska ma relację ze swoimi córkami Julią i Anną? – Rozmawiamy codziennie, jesteśmy bardzo blisko – zdradziła. – Dziecko musi nauczać się w tym świecie, trzeba dawać autonomię – dodała.

Ola Nowak – ona wie jak zaistnieć w sieci

Ola Nowak opowiedziała o swojej karierze w internecie. Ile miała lat, gdy zaczęła? Co udostępnia na swoich mediach społecznościowych? Trener rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński wyjaśnił, czy kontrolować dziecko w internecie czy jednak dać mu wolną rękę?

Pogoda na dziś

Diana Kautz opowiedziała o dzisiejszej prognozie pogody.

Kolagen do picia – tak czy nie?

Dermatolog Marcin Ambroziak opowiedział o kolagenie do picia. – Moim zdaniem to kompletnie nie działa – powiedział. Jakie działanie ma kolagen? – Kolagen to wielkie, skomplikowane białko odpowiedzialne w naszej skórze za odporność na rozciąganie – zaznaczył. – Dzięki niemu nasza skóra nie opada – dodał. W jaki sposób można zadbać o dobrą kondycję skóry? – Musimy mieć ekstra zbilansowaną dietę, możemy dokładać sobie aminokwasy – wyjaśnił.