Jak zostać Bogiem na Florydzie

Kirsten Dunst jako pracowniczka parku wodnego, która na własne życzenie bierze udział w piramidzie finansowej. Czy będzie potrafiła odbudować relacje rodzinne, które ucierpiały przez jej ambicje?

Jak zostać Bogiem na Florydzie - opis

Floryda, lata 90. Krystal Stubbs jest małomiasteczkową dziewczyną, która pracuje w aquaparku i zarabia płacę minimalną. Aby zapewnić sobie lepsze życie, postanawia włączyć się w struktury miliardowej piramidy finansowej. Zdeterminowana Krystal rozwija relacje w nowej pracy, nie przewidując, że wpłynie to negatywnie na kontakty z rodziną. Czy uda jej się naprawić zepsute stosunki z bliskimi?

Jak zostać Bogiem na Florydzie - obsada i twórcy

Reżyserami filmu są Robert Funke ("Trying Not To Explain") oraz Matt Lutsky. W głównej roli możemy zobaczyć Kirsten Dunst, laureatkę Złotej Palmy ("Melancholia"). W obsadzie znaleźli się również Theodore Pellerin ("To tylko koniec świata", "Geneza"), Ted Levine ("Mileczenie owiec", "Detektyw Monk") oraz Beth Ditto ("Bez obaw, daleko nie zajdzie").

Jak zostać Bogiem na Florydzie - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online na platformie VOD player.pl

Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 10 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 9 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 8 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 7 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 6 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 5 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 4 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 3 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 2 Jak zostać Bogiem na Florydzie, sezon 1, odcinek 1