24 godziny

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Jack Bauer, agent elitarnej jednostki antyterrorystycznej CTU, ściga się z czasem, by zapobiec zamachom terrorystycznym i uchronić Amerykanów przed tragedią.

24 godziny – streszczenie

W przeddzień prawyborów prezydenckich w USA agent CTU Jack Bauer dowiaduje się o planie zamachu na pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta USA, senatora Davida Palmera. Okazuje się, że jeden z agentów najprawdopodobniej uczestniczy w planowanym zamachu. Jack Bauer musi zrobić wszystko, aby zapobiec atakowi. Na domiar złego córka Bauera, Kimberly, uciekła z domu, a żona agenta – Teri rozpoczyna poszukiwania na własną rękę.

24 godziny – o serialu

Akcja serialu rozgrywa się w czasie rzeczywistym w ciągu 24 godzin. Każdy odcinek to jedna godzina z życia bohaterów i zapis wydarzeń rozgrywających się w różnych częściach miasta... Każdy sezon omawia jeden główny wątek kryminalny, a odcinki przybliżają do rozwiązania zagadki. Obok wątku głównego ukazane są także historie osobiste poszczególnych bohaterów.

Serial został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków. Otrzymał wiele nagród, w tym Złote Globy oraz nagrodę Emmy.

24 godziny – obsada

Twórcami serialu są Robert Cochran oraz Joel Surnow. W rolę główną wciela się zdobywca Złotego Globu Kiefer Sutherland. Obok niego występują: Mary Lynn Rajskub, D.B. Woodside, James Morrison, Peter MacNicol, Carlos Bernard, Jayne Atkinson, Carlo Rota, Eric Balfour, Marisol Nichols, Regina King i Elisha Cuthbert.

24 godziny – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

24 godziny, sezon 922:00 – 23:00