Web Therapy

W dobie wszechobecnego Internetu i chronicznego braku czasu, a przy tym narastających problemów życiowych, jaka terapia sprawdzi się najlepiej? Oczywiście internetowa!

Web Therapy - streszczenie

Psychoterapeutka, doktor Lucyna Kole-Bojarska (Agata Kulesza), porzuca tradycyjne, długie spotkania z klientami na rzecz kilkuminutowych sesji wideo przez komunikator internetowy. Przez jej wirtualny gabinet przewinie się cała galeria oryginalnych postaci z najróżniejszymi problemami. Również sama pani doktor nie okaże się od nich wolna.

„Web Therapy” to serial wyprodukowany specjalnie dla player.pl, będący adaptacją bijącego rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych cyklu internetowego pod tym samym tytułem, z Lisą Kudrow w roli głównej. W produkcji player.pl rola nieco przemądrzałej psychoterapeutki, zmagającej się z często niesfornymi pacjentami, przypadła Agacie Kuleszy, która znakomicie wykorzystuje komediowe pokłady swojego talentu aktorskiego.

Web Therapy - o serialu

Odcinki w internetowej formule, doborowa obsada i szczypta ironicznego humoru to format idealnie wpisujący się w potrzeby dzisiejszej widowni, dla której online staje się podstawowym źródłem rozrywki i informacji. Produkcja player.pl sprawdzi się na każdym ekranie: wyświetlaczu laptopa, tabletu, czy smartfona, ale też telewizora, pozwalając widzom w dowolnej chwili oddać się rozrywce.

Web Therapy, odcinek 11Making of Web Therapy, odcinek 10 Web Therapy, odcinek 9 Web Therapy, odcinek 8 Web Therapy, odcinek 7 Web Therapy, odcinek 6 Web Therapy, odcinek 5 Web Therapy, odcinek 4 Web Therapy, odcinek 3 Web Therapy, odcinek 2 Web Therapy, odcinek 1