Dorwać Małego

Czy gangster ma szansę odnieść sukces w showbiznesie? Zobacz serialowy remake kultowego filmu z lat 90.

Dorwać małego – opis

Miles jest przestępcą na usługach Amary, wielkiej szychy kartelu. Jego codziennością jest likwidowanie dłużników i przeciwników swojej szefowej – czasem musi kogoś nastraszyć, czasem zabić, czasem zorganizować coś na boku, czy ukryć zwłoki... Ot, codzienność gangstera, która, niestety, z dnia na dzień coraz bardziej zaczyna go nudzić. Miles ma żonę i córkę, lecz do szczęśliwej rodziny im daleko – jego kobieta odeszła do innego mężczyzny i nie chce mieć nic wspólnego ani z byłym mężem, ani z całym przestępczym światkiem. Córka jednak jest oczkiem w głowie ojca, więc gdy niespodziewanie pojawia się możliwość zaangażowania w branżę filmową, Miles bardzo chętnie z niej korzysta. Okazuje się, że zostanie producentem jest niesłychanie łatwe, co podoba się zarówno jemu, jak i całej mafii, która podąża za nim jak cień – perspektywa wyprania pieniędzy poprzez inwestycję w nowo powstający film wydaje się Amarze bardzo interesująca.

Dorwać małego – obsada i twórcy

„Dorwać małego” to serialowy remake popularnego filmu z Johnem Travoltą w roli głównej. Jest to również serialowa adaptacji powieści Elmore’a Leonarda. W rolach głównych występują: Chris O'Dowd („Status związku”, „Też go kocham”), Ray Romano („I tak cię kocham”, „Vinyl”), Sean Bridgers („Rectify”, „Deadwood”) i Lidia Porto („Ekstrakt”, „Straszny film 5”). Twórcą serialu jest Davey Holmes („Tearpia”, „Happy Town”).

Dorwać małego – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 7 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 6 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 5 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 4 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 3 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 2 Dorwać Małego, sezon 3, odcinek 1